• #

  • #

  • #

Polska - Ukraina Exp 2015 - opis

 

Po ubiegłorocznej wyprawie szlakiem polskich zamków z finałem na Litwie, śmiało możemy stwierdzić, że przysłowie „Cudze chwalicie swego nie znacie“, idealnie odnosi się do przepięknych zakątków naszego kraju, a regionalne przysmaki, których skosztowaliśmy podczas wyprawy zadowoliły wszystkich uczestników.

Formuła podróżowania z lokalnymi przewodnikami sprawdziła się wspaniale, dzięki czemu lepiej mogliśmy poznać kulturę i historię Polski północnej oraz Litwy.

W tym roku, postanowiliśmy pójść krok dalej proponując eksplorację Polski wschodniej, a wyprawę zakończyć się na terenach Ukrainy, które kiedyś znajdowały się w granicach Polski. Przez całą podróż będzie nam towarzyszył niezastąpiony przewodnik, znawca wschodnich rubieży Polski - Wojtek Łosiewicz

Celem naszej wyprawy będzie Lwów wraz ze swoimi zabytkami takimi jak Stare miasto, cmentarz Łyczakowski czy Orląt Lwowskich. We Lwowie zaplanowaliśmy nocleg w luksusowym hotelu ***Kopa, gdzie do dyspozycji uczestników będzie m.in. bania, łaźnia, basen.

Program wyprawy został dokładnie przygotowany w porozumieniu z przewodnikiem, dlatego też poza doznaniami typowo off-roadowymi, postaramy się przybliżyć historię naszego kraju, odwiedzając prawdziwe perełki wschodniej ściany Polski oraz w nietuzinkowy sposób oferowany przez Wojtka Łosiewicza poznać historię terenów zabużańskich

Liczymy, że taka forma zwiedzania kraju, łącząca:

- przygodę z poznaniem lokalnych zwyczajów,

- jazdę w trudnym terenie,

- spanie w namiotach,

- piękne widoki

- spływ kajakowy z Obroczy do Zwierzyńca

przypadnie Państwu do gustu i wybierzecie się z nami na tę pouczającą, offroadową wyprawę po Polsce i Ukrainie.

 

A tymczasem na zachętę zapraszamy do oglądania galerii zdjęć ze zrealizowanych wypraw 4x4 po Polsce i Ukrainie (kliknij zdjęcie)